fbpx

Życie jest wolnością

Cześć

Sięgnęłam kilka dni temu po Twoją książkę – „Życie jest wolnością„. Szczerze? Zupełnym przypadkiem. Kupiłam przy okazji zakupów w jednym z wielkich marketów. I wiesz co? Przeczytałam w swoim życiu tysiące, wierz mi – tysiące książek, ale pierwszy raz w życiu czytałam z takimi wypiekami na twarzy ! Boże, czytam o sobie ! Ktoś miał w życiu tak jak ja, ktoś myśli tak jak ja, ktoś robi tak jak ja ! Ktoś jest taką samą niepoprawną optymistką – tak jak ja ! Czytałam z zapartym tchem, strona po stronie. Szybko, bo byłam ciekawa co jest w kolejnym rozdziale, na kolejnej stronie. Trafiasz w sedno właściwie w każdej kwestii. Tego mi było trzeba ! – właśnie teraz, kiedy człowiek nagle zaczyna w siebie wątpić, w swoje plany, kiedy zastanawia się czy to odpowiedni czas, żeby zrobić to czy tamto … dzięki Beata !

Magda

Odpowiadam:

Pisałam tę książkę z radością, odtwarzając w pamięci momenty zwrotne z przeszłości i niezwykłe chwile, takie jak na przykład piosenkę Maanamu o różowych słoniach albo wagary spędzane w lesie, i osoby, które pojawiły się we właściwym momencie, i decyzje, które podejmowałam bez namysłu i które totalnie odmieniły moje życie 😊 Radio, książki, podróże, telewizja, i ten nieustanny głód wiedzy, doświadczeń i ciekawość, która wciąż prowadzi mnie naprzód 😊 Dziękuję za recenzję, Magdo! Na jaki adres mogę wysłać do Ciebie pocztówkę z pozdrowieniami?

„ŻYCIE JEST WOLNOŚCIĄ” – fragmenty do przeczytania i posłuchania

„ŻYCIE JEST WOLNOŚCIĄ” – ksiązka, ebook i audiobook

Beata Pawlikowska.

Komentarze

  1. Witam.Pani Beato,czy stosuje Pani w swojej kuchni orkisz?św.Hildegarda jest orkiszofanka.Pozdrawiam serdecznie .czekam z radością na odpowiedź.Kasia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *