fbpx

Utknęłam

Witam,

Pani Beato jak znaleźć tę siłę w sobie ? Zostałam bez pracy,bez środków do życia.Staram sie myśleć pozytywnie ale te czarne myśli nie chcą odejść.Nie chce wpaść w depresje ale tak utknełam w martwym punkcie że masakra.

 

 

Joanna

Odpowiadam:

Życie dobrze mnie prowadzi.

Powtórz to razem ze mną:

– Życie dobrze mnie prowadzi.

Pamiętasz jak w przeszłości zdarzało się coś, co uważałaś za złe albo niepotrzebne? I czy pamiętasz, że minął pewien czas i potem kiedy spojrzałaś wstecz, zawsze mówiłaś, że to całe szczęście, że stało się tak jak się stało, dlatego że dzięki temu zyskałaś coś bardzo ważnego?

Teraz też tak będzie.

Spróbuj skoncentrować się na tym, że jesteś pod opieką Boga/Siły Wyższej i że wszystko co się dzieje, jest dla twojego dobra.

To na czym skoncentrujesz swoje myśli jest bardzo ważne. Zamiast wpędzać siebie w coraz większą przepaść żalu, rozczarowania i złości, spójrz w niebo i przypomnij sobie wszystkie cuda, jakie zdarzyły się w twoim życiu. To co jest przed tobą będzie następnym z nich, jestem tego pewna.

I teraz to co najważniejsze: KREUJ DOBRĄ ENERGIĘ.

To czym będziesz się zajmować przez najbliższe dni będzie miało wielki wpływ na to co się zdarzy. Spróbuj unikać tego, co zmniejsza twoją energetyczną wibrację: oglądania telewizji i seriali, czytania plotek, alkoholu i innych używek, wysokoprzetworzonego jedzenia, cukru, porównywania się z innymi, zazdrości, osądzania.

Zamiast tego spróbuj skoncentrować się na tym, co zwiększy twoją wewnętrzną siłę. Twoja wewnętrzna energia staje się lustrem i magnesem dla tego, co zdarzy się w najbliższej przyszłości.

Żeby zwiększyć swoją wewnętrzną siłę:

Kładź się spać o mniej więcej tej samej porze i śpij co najmniej osiem godzin.

Jedz tylko zdrowe, naturalne jedzenie.

Codziennie medytuj albo módl się.

Bądź świadoma tego, co jest w twoim życiu dobre i za co jesteś wdzięczna. Rób codzienną listę wdzięczności i zapisuj ją w specjalnym zeszycie.

Spędzaj czas z tymi, których kochasz. Jeśli jesteś sama – spędzaj ten czas świadomie ze sobą.

Zastanów się komu możesz pomóc, zapytaj sąsiadów, znajomych na Facebooku, krewnych.

Napisz list do kogoś, kogo kochasz.

Czytaj inspirującą książkę, oglądaj inspirujące video, słuchaj inspirującej muzyki.

Wyjdź na dwór, oddychaj świeżym powietrzem.

 

Spróbuj codziennie zrobić co najmniej trzy rzeczy z tej listy (unikając jednocześnie wszystkiego z listy rzeczy obniżającej twoją wewnętrzną moc.

Twoje myśli to energia.

Twoja energia wypływa z ciebie i dołącza do podobnej energii wszechświata. Wraca do ciebie zwielokrotniona tym samym, co z siebie wysłałaś.

Spróbuj choćby przez tydzień. Zobaczysz jak niezwykłe zmiany pojawią się w twoim życiu!

Gorąco Cię ściskam i czekam na informacje o cudach! 😊

Beata Pawlikowska.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *