Listy od Czytelników

Dziękuję Pani za cudowne wydanie książki. „Szczesliwe związki” to potwierdzenie moich czynów z ostatnich lat, moje wyrzuty sumienia poszły w niepamięć. Pani słowa dalej prowadzą mnie przez codzienność i nie pozwalają bym zeszła w cień. Odkąd rozstałam się z toksycznym mężem, wyszlam z współuzależnienia, zajęłam się sobą, stałam się szczęśliwą kobietą. Były mąż się zmienił i stara się do dziś o mnie, o nas a ja czuję się jak nigdy dotąd, jak w bajce. Dziękuję za wszystkie wskazówki, które utwierdzają w decyzjach. Do mojego życia włączyłam rytuały, samodyscyplinę, jak się uporam z uzależnieniem od czekolady będę spełniona w100% Życzę Pani dużo zdrowia i jeszcze raz dziękuję za szczęśliwy związek ”
ODPOWIADAM:
Bardzo dziękuję za list i życzenia Gratuluję wewnętrznej siły, która poprowadziła panią po właściwej drodze. Bardzo trudno jest uwolnić się z toksycznego związku, bo połowa serca chce odejść, a połowa upiera się, że niczego nie wolno zmieniać. Gratuluję, bardzo się cieszę i serdecznie pozdrawiam 😊 Na jaki adres mogę wysłać do pani pocztówkę?







Na tę książkę poluję 😉
To juz wiem co chcę dostać na urodziny! Koniecznie muszę przeczytać tę książkę 🙂
Bardzo ciekawie się zapowiada książka z miłą chęcią ja przeczytam
Cudownie że można poznać inne kraje nie wyjeżdżając. Czytając książkę można namiastke tego przeczytać i poczuć się jakby tam się…
Witam, Co się stało ze Zdrową Sową? Od jakiegoś tygodnia próbuję wejść na oficjalną stronę i ciągle widnieje komunikat, że…