
Gdy ludzie cię nie doceniają
Problemem nie jest to, że ludzie cię nie doceniają albo oceniają krytycznie. Prawdziwym problemem jest to, że ty im wierzysz i pozwalasz, żeby to niszczyło twoje życie ❤

Problemem nie jest to, że ludzie cię nie doceniają albo oceniają krytycznie. Prawdziwym problemem jest to, że ty im wierzysz i pozwalasz, żeby to niszczyło twoje życie ❤

Tworzę moje życie. Nie czekam aż coś zmieni się samo. Pytam siebie czego potrzebuję, zastanawiam się jak to zrobić, a potem podejmuję decyzje i działania. Jestem dyrektorem mojego życia. Dbam o to, żeby było mądre, zdrowe i wesołe ❤

Czasem nie trzeba wszystkiego wiedzieć. Jeżeli czujesz w sercu, że jesteś gotowy, rozstaw żagle i chwytaj dobry wiatr. Na pewno dopłyniesz do celu ❤

Spodziewaj się dobrego dnia pełnego radości. Wnieś radość ze sobą, dziel się nią z innymi i razem mnóżmy ją dzieląc się ze sobą ❤ #żółtakartka #beatapawlikowska

Tak bardzo cieszę się wiosną! Każdy kwiatek, każdy zielony pączek, każdy nieśmiały listek to nowe życie, dla każdego z nas. Czy czujesz moc nowej wiosny? ❤

Cieszę się na każdy nowy świt, uśmiecham się do słońca, jestem wdzięczna za każdy dzień. W świecie pełnym nieprzewidywalnych zwrotów akcji i zmian, światło nadchodzące po ciemności nocy jest znakiem nieustępliwej nadziei, która prowadzi mnie przez życie ❤

Kocham marzec! Jest silny jak ocean, który kropla po kropli obejmuje władanie nad zimowym światem. Kocham śpiew ptaków, pierwsze dzielne kwiatki, ciepły wiatr i zapach wiosny! ❤ #kochamwiosnę #wiosna #marzec #żółtakartka #beatapawlikowska

Teraz jest czas zasiewania nowych pomysłów, nowych projektów, nowych życiowych początków. Co zasiewasz tej wiosny? ❤

Ludzie mają różne wartości i różne wizje życia. Najważniejsze jest to, że Ty także masz prawo wybrać po swojemu i zrealizować swoją wielką misję. Czy żyjesz tak, jak pragniesz? #żółtakartka

Weź głęboki oddech. Przestań martwić się na zapas. Życie ma magiczną właściwość rozwiązywania problemów. Nie jesteś sam. Nie jesteś sama. Będzie dobrze! ❤
Na tę książkę poluję 😉
To juz wiem co chcę dostać na urodziny! Koniecznie muszę przeczytać tę książkę 🙂
Bardzo ciekawie się zapowiada książka z miłą chęcią ja przeczytam
Cudownie że można poznać inne kraje nie wyjeżdżając. Czytając książkę można namiastke tego przeczytać i poczuć się jakby tam się…
Witam, Co się stało ze Zdrową Sową? Od jakiegoś tygodnia próbuję wejść na oficjalną stronę i ciągle widnieje komunikat, że…