
Trzymam się słońca
Trzymam się słońca, majowego wiatru, rosnę w wiosennym deszczu. Dzielę się bez oczekiwań, kocham bez osądzania. Uśmiecham się 😊 #żółtakartka

Trzymam się słońca, majowego wiatru, rosnę w wiosennym deszczu. Dzielę się bez oczekiwań, kocham bez osądzania. Uśmiecham się 😊 #żółtakartka

W najpiękniejszym miesiącu świata koncentruję się na wszystkim, za co jestem wdzięczna ❤ Karmię się wdzięcznością ❤ Czuję jak razem ze mną majowo rośnie we mnie radość!!! ❤ #wdzięczność #czyjesteśwdzięczny #maj #życie #żółtakartka #beatapawlikowska

Podlewaj swoje marzenia tak jak majowy deszcz podlewa słodki bez. Zasiewaj w sobie nadzieję i wiarę w dobro. Myśl pozytywnie ❤ #żółtakartka #beatapawlikowska

Świętuję majowy dzień z wiatrem, słońcem, truskawkami i wolnością do tego, żeby marzyć. Wsłucham się w szum zielonych drzew i piosenki ptaków. Wnoszę do mojego życia harmonię i równowagę ❤

Bez oczekiwania, że ludzie są idealni, bez przypisywania im złych zamiarów i bez patrzenia na nich przez pryzmat dawnych zdarzeń – otwieram ten majowy dzień z jasnym sercem i otwartym umysłem ❤

Skąpana w świergocie, otulona majem, ubieram się w radość i wędruję z zachwytem przez nowy dzień mojego życia ❤ #maj #najpiękniejszymiesiącświata #kocham #żółtakartka #beatapawlikowska

Zostaw dzisiaj wszystko na chwilę. Otwórz serce i wszystkie zmysły, wyjdź na dwór i chwytaj majowe cuda ❤

Zaczynam ten piękny majowy dzień z nadzieją i gotowością do tego, żeby podjąć takie działania, jakie będą konieczne, żeby mieć poczucie, że idę przez życie po właściwej drodze. Nie ma sensu dłużej błądzić i udawać przed sobą, że jest dobrze.…

Zaufam dniowi. Zaufam życiu. Zaufam sobie. Wszystko ułoży się tak, żeby było dla mnie najlepiej. #żółtakartka

Medytacja przez pomaga oczyścić umysł, przywrócić wewnętrzną równowagę i radość. Usiądź, zamknij oczy, weź kilka spokojnych, głębokich oddechów i przez pewien czas pozostań w ciszy ❤ #żółtakartka #beatapawlikowska
Na tę książkę poluję 😉
To juz wiem co chcę dostać na urodziny! Koniecznie muszę przeczytać tę książkę 🙂
Bardzo ciekawie się zapowiada książka z miłą chęcią ja przeczytam
Cudownie że można poznać inne kraje nie wyjeżdżając. Czytając książkę można namiastke tego przeczytać i poczuć się jakby tam się…
Witam, Co się stało ze Zdrową Sową? Od jakiegoś tygodnia próbuję wejść na oficjalną stronę i ciągle widnieje komunikat, że…