
Za każdy świt
Za każdy świt jestem wdzięczna. Zapisuję w sercu wszystkie świty mojego życia szczęśliwa, że mogę ich doświadczać. #żółtakartka

Za każdy świt jestem wdzięczna. Zapisuję w sercu wszystkie świty mojego życia szczęśliwa, że mogę ich doświadczać. #żółtakartka

A rzeczy stają się same bez naszego udziału. Zajmij się tym, na co masz w tej chwili wpływ. Pozwól reszcie rozwiązać się w najlepszy możliwy sposób ❤ #cowtwojejmocy #resztępuść #puść #żółtakartka #beatapawlikowska

Jeśli pierwiosnek dał radę rozgarnąć ciężką ciemność i wychylić główkę do słońca, ty też potrafisz ❤ Nie poddawaj się. Masz w sobie wielką siłę ❤ #żółtakartka

Pełnia księżyca oświetla ukryte emocje, pomaga je zobaczyć i zrozumieć. Uwolnij na zawsze to, co Ci nie służy i należy do przeszłości ❤ Czy jesteś gotów do wiosennej przemiany? #pełnia #pełniaksiężyca #słuchajserca #żółtakartka #beatapawlikowska

Chwytaj promienie marcowego słońca! Rozgrzewaj swoje serce i rozpalaj marzenia ❤ Cudownego poniedziałku! ❤ #marcowesłońce #czytowiosna ##słońce #żółtakartka #beatapawlikowska

Wszystko widzę jako cud: srokę i wronę na śniegu, blady świt, błękitny zmierzch, gorącą kawę, ciepły dom, piękną piosenkę, zielone listki i gwiazdy na niebie. Całe życie jest wielkim, nieoczekiwanym cudem ❤ #życie #cud #szczęście #żółtakartka #beatapawlikowska

Zatrzymaj się dzisiaj i spójrz z miłością na swoje życie. Na wszystkie drobne i wielkie rzeczy, którymi możesz się cieszyć. Na swoje osiągnięcia i siłę. Na siebie samego ❤

Nie musi się wszystko udać doskonale i nie wszyscy muszą cię lubić. Najważniejsze w tym wszystkim jest to z jaką intencją podchodzisz do działania i czy wspierasz samego siebie. #żółtakartka

Budzi się nowe życie! Przebiśniegi wychodzą nad śnieg i pokazują światu, że trzeba mieć cierpliwość, moc i odwagę żyć na własnych zasadach. Czy czujesz tę niezwykłą moc? ❤ #nowamoc #noweżycie #przebiśniegi #żółtakartka #beatapawlikowska

Kochaj swoje marzenia. Opiekuj się swoim życiem. Doceniaj siebie. Czyń dobro. Uśmiechaj się często. Będziesz mieć wspaniały rok!! #żółtakartka
Na tę książkę poluję 😉
To juz wiem co chcę dostać na urodziny! Koniecznie muszę przeczytać tę książkę 🙂
Bardzo ciekawie się zapowiada książka z miłą chęcią ja przeczytam
Cudownie że można poznać inne kraje nie wyjeżdżając. Czytając książkę można namiastke tego przeczytać i poczuć się jakby tam się…
Witam, Co się stało ze Zdrową Sową? Od jakiegoś tygodnia próbuję wejść na oficjalną stronę i ciągle widnieje komunikat, że…