
W świąteczny dzień
Wykorzystam dzisiaj świąteczny dzień na regenerację duszy i ciała. Dla ciała pójdę na długi spacer. Dla duszy będę medytować, czytać mądrą książkę, cieszyć się z małych radości ❤ #żółtakartka

Wykorzystam dzisiaj świąteczny dzień na regenerację duszy i ciała. Dla ciała pójdę na długi spacer. Dla duszy będę medytować, czytać mądrą książkę, cieszyć się z małych radości ❤ #żółtakartka

Ilość lat, które sobie przypisujemy jest tylko nawykiem. Równie dobrze moglibyśmy sobie lata odejmować albo w ogóle przestać brać je pod uwagę. Jesteś zawsze młody, a miarą twojej młodości jest liczba zachwytów, życiowej mądrości i chęci do działania ❤

Te cudowne czerwcowe wtorki! Z rześkim zapachem czereśni, tajemniczą mgiełką o świcie, w śpiewie ptaków i magii tego, co jest ❤

Jestem wciąż dzieckiem w zakamarkach mojego serca ❤ Kocham to moje wewnętrzne dziecko ❤ Kocham jego ciekawość świata, odwagę i wiarę w to, że wszystko jest możliwe!!! #żółtakartka

Przesadzam rośliny do większych doniczek. Poza kwiatami nie zamierzam przesadzać w niczym innym – w żadnych sprawach ani myślach 😊 Przesadzanie przydaje się tylko ogrodnikom 😊#żółtakartka

Nie szukaj zwady. Bądź raczej iskrą dobra, życzliwym sercem, które tworzy przestrzeń dla bycia prawdziwym sobą. #żółtakartka

Nadzieja to moje drugie imię. Nadzieja mieszka we mnie, wtula się we mnie kiedy śpię, jest zawsze ze mną gdziekolwiek idę. Dzisiaj nakarmię moją nadzieję wdzięcznością za to, że żyję i że wciąż trwa cudowny maj. #żółtakartka.

Powiedz dzisiaj swojej mamie, że ją kochasz i podziękuj jej za życie. Gdziekolwiek jest, sercem jest zawsze z tobą ❤

Kochany Maju! Kochany wędrowcze, który co roku przybywasz do mojego serca i rozświetlasz je miłością. Dziękuję za to, że jesteś. Dziękuję za nowe życie i nową nadzieję. Kocham cię! #żółtakartka

Kiedyś nie słyszałam jak cudnie śpiewają ptaki. Dziś przepełnia mnie wdzięczność za każdy majowy dzień, ciepły wiatr i slońce na twarzy ❤ #żółtakartka
Na tę książkę poluję 😉
To juz wiem co chcę dostać na urodziny! Koniecznie muszę przeczytać tę książkę 🙂
Bardzo ciekawie się zapowiada książka z miłą chęcią ja przeczytam
Cudownie że można poznać inne kraje nie wyjeżdżając. Czytając książkę można namiastke tego przeczytać i poczuć się jakby tam się…
Witam, Co się stało ze Zdrową Sową? Od jakiegoś tygodnia próbuję wejść na oficjalną stronę i ciągle widnieje komunikat, że…