fbpx

Jestem dyrektorem mojego życia – koszulki

Pierwszą taką koszulkę zrobiłam dla siebie dwa lata temu i od tamtego czasu ciągle dostawałam listy z pytaniem jak można je zdobyć i gdzie kupić. Proszę bardzo: są cztery rodzaje koszulek do wyboru, każdy w czterech optymistycznych kolorach: Brazylia, Francja, Zanzibar i Tybet. Na wszystkich koszulkach jest napis JESTEM DYREKTOREM MOJEGO ŻYCIA, bo taka jest prawda i warto o tym pamiętać 🙂 Dochód ze sprzedaży koszulek zasila oczywiście konto charytatywne 🙂

Zamówienia można składać do 13 października. Jeżeli chcesz komuś sprawić prezent pod choinkę, to jest ostatni dobry moment, żeby zamówić koszulkę, bo przez cały listopad do połowy grudnia będę w dżungli amazońskiej i nie będę mogła przyjmowac zamówień 🙂

Koszulka 1, model BRAZYLIA. Sportowa koszulka na ramiączkach z szybkoschnącego materiału z wycięciami na łopatkach. Gładki, szybkoschnący materiał. Kolory: turkusowy, limonkowy, czarny, czerwony. Cena: 77 zł. (uwaga: rozmiarówka trochę zaniżona, jeśli nosisz S, zamów M)

Koszulka 2, model FRANCJA. Koszulka bawełniana o dopasowanym kroju z łódkowym dekoltem. Kolory: turkusowy, czerwony, granatowy, wiśniowy. Cena 67 zł.

Koszulka 3, model ZANZIBAR. Sportowa koszulka o dopasowanym kroju z szybkoschnącego materiału i krótkimi rękawkami. Kolory: turkusowy, czarny, limonkowy, czerwony. Cena 78 zł.

Koszulka 4, model TYBET. Koszulka bawełniana o dopasowanym kroju z krótkimi rękawkami i dekoltem V. Kolory: turkusowy, szary, wiśniowy, biały. Cena 82 zł.

Koszulki dostępne w różnych rozmiarach od XXS do 2XL.

Na każdej koszulce jest napis JESTEM DYREKTOREM MOJEGO ŻYCIA – jak na fotografiach

UWAGA: Cały dochód ze sprzedaży koszulek zasila konto charytatywne, z którego regularnie przekazuję pomoc na rzecz potrzebujących.

Każda koszulka jest zapakowana w małe białe pudełko. Koszt dostawy: 12 zł kurierem, 11 zł do paczkomatu.

Dostawa za granicę jest możliwa przesyłką Poczty Polskiej. Koszt dostawy koszulki w pudełku: 70 zł. Koszt dostawy koszulki w kopercie listem poleconym: 20 zł.

Zestaw prezentowy:

  1. Koszulka + płyta CD „Moje ulubione piosenki” + drewniana podkładka pod kubek + pocztówka + kartka z życzeniami na wybraną okazję.
  2. Koszulka + mała książka podróżnicza + drewniana podkładka pod kubek + pocztówka +kartka z życzeniami na wybraną okazję
  3. Koszulka + mała książka kulinarna + drewniana podkładka pod kubek + pocztówka +kartka z życzeniami na wybraną okazję
  4. Koszulka + mała książka motywująca + drewniana podkładka pod kubek + pocztówka + kartka z życzeniami na wybraną okazję

Każdy zestaw w cenie 160 zł + dostawa 12 zł.

Aby złożyć zamówienie, proszę wysłać maila na adres beata@beatapawlikowska.com ze słowem „koszulka” w tytule. Proszę o podanie następujących informacji:

  1. Model koszulki
  2. Kolor koszulki
  3. Rozmiar koszulki.
  4. Swoje imię, nazwisko i adres do wysyłki.
  5. Adres mailowy oraz numer telefonu dla kuriera.

ROZMIARY (obwód w biuście):

Koszulka BRAZYLIA: XS 70, S 74, M 82, L 90, XL 96, XXL 104

Koszulka FRANCJA: XS 82, S 90, M 98, L 106, XL 112, XXL 118, XXL 126

Koszulka TYBET: XS 80, S 83, M 92, L 100, XL 110, XXL 122

Koszulka ZANZIBAR: XS 78, S 86, M 94, L 102, XL 108, XXL 116

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *