fbpx

Fundacja Wiedza i Nadzieja

Fundacja Wiedza i Nadzieja powstała, została oficjalnie zarejestrowana i rozpoczyna działalność! Dziękuję Wam za pomoc i słowa wsparcia! Bez Was nie udałoby się tego dokonać. Misją Fundacji jest niesienie wiedzy i nadziei, w przekonaniu, że posiadanie pełnej wiedzy na temat zdrowia psychicznego i sposobów radzenia sobie z ekstremalnymi stanami daje lepszą nadzieję na powrót do pełnego zdrowia i równowagi.

Fundacja stawia dopiero pierwsze kroki. Nasza strona internetowa www.fundacjawin.pl jest w trakcie budowy. Porządkujemy i uzupełniamy treści.

Na razie działalność Fundacji koncentruje się na przeprowadzaniu wywiadów z naukowcami i ekspertami. Planujemy tłumaczenie książek niedostępnych dotąd w Polsce, organizowanie konferencji naukowych i inne przedsięwzięcia. Tłumaczymy artykuły naukowe i prasowe.

Wszystko robimy z pasji i chęci pomocy. Jako prezes fundacji nie pobieram żadnego wynagrodzenia za pełnienie funkcji, pisanie artykułów, przygotowywanie i publikowanie wywiadów ani żadne inne działania.

Środki zgromadzone podczas zbiórki w serwisie zrzutka.pl, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, zostaną przekazane na rzecz Fundacji Wiedza i Nadzieja i przeznaczone w całości na realizowanie celów statutowych.

Dziękuję i działamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *