fbpx

Dziękuję słuchaczom

Serdecznie dziękuję wszystkim słuchaczom, z którymi spotykaliśmy się w każdą niedzielę na antenie Radia ZET!

Czułam Waszą obecność po drugiej stronie i czułam, że świetnie się znamy, nawet jeśli byliśmy nieznajomymi 🙂

Dziękuje Radiu ZET za możliwość prowadzenia programu „Świat według Blondynki” przez ponad piętnaście lat 🙂

Dzisiaj poprowadziłam ostatnią audycję z tego cyklu.

Radio ZET zaproponowało mi wprowadzenie zmian, na które nie chciałam się zgodzić. Próbowaliśmy osiągnąć kompromis, który zadowalałby obie strony, ale nie znaleźliśmy takiego kompromisu. W tej sytuacji było tylko jedno, uczciwe rozwiązanie: podziękować sobie wzajemnie za dotychczasową współpracę i ruszyć dalej swoją drogą.

Nie wiem co będzie dalej, ale jestem dobrej myśli.

Zmiany zawsze są dobre, bo uczą nowych umiejętności 🙂

No i wiadomo, że życie zabiera coś tylko po to, żeby zrobić miejsce na coś nowego.

Nie wiem czy jest dla mnie miejsce w radiu w Polsce, ale niezależnie od wszystkiego wiem, że BĘDZIE DOBRZE, bo uparcie, cierpliwie i z uśmiechem myślę pozytywnie i wierzę w Życie 🙂

Dziękuję i do usłyszenia!

Komentarze

 1. Nie słuchałem, w tym samym czasie inne RADIO dawało mi dużo tego czego potrzebuję. Zetkę słucham bardzo rzadko – raczej dorywczo, z braku „laku”, dużo głupich reklam, mało treści i mało dobrej muzyki – tyle.
  🙂
  Pozdrawiam i…. czekam na Twoje dobre miejsce w RADIO (jakimś)

 2. witam Beato,

  Właśnie usłyszałam o zakończeniu audycji „świat wg blondynki”…..nie skomentuję decyzji władz radia, bo to niczego i tak niestety nie zmieni.

  Chcę tylko powiedzieć, iż niedzielne południa nie będą już takie same.
  Przykro mi, ale tak jak powiedziałaś, coś się kończy, coś się zaczyna.
  Życzę Ci wszystkiego dobrego i mam nadzieję do rychłego usłyszenia Cię!

  Pozdrawiam serdecznie 🙂

  Marzena

 3. Witam Pani Beato,

  jestem bardzo zdziwniona i rozczarowana decyzją Radia. Pani Książki i audycje towarzyszą mi w życiu od kliku lat. Chyba mogę nawet powiedzieć, że się w pewnym sensie od nich uzależniłam. Pomagają mi w trudnych chwilach. Wtedy gdy było naprawdę ciężko i nikt mnie nie rozumiał, czytając Pani książki wiedziałam, że Pani mnie rozumie. Pomogły mi stać się silniejszą osobą.
  Dziękuję za wszytskie ciepłe, inspirujące i dodające wiary programy i słowa. Są dla mnie powrotem do świata, w którym zostałam wychowana, a którego teraz brak w około.

  Moim marzeniem jest uczestniczyć kiedyś w jednej z Pani podróży. Ze względów finansowych, na razie pozostaje to w sferze marzeń, ale może kiedyś uda się je zrealizować.

  Tymaczasem życzę odkrycia nowych, jeszcze lepszych możliwości realizacji wybranej drogi i pasji życiowej.
  Będę z niecierpliwością czekać na to by Panią usłyszeć/zobaczyć na innych, może własnych (np. internetowych) pozytywnych falach życia 🙂

  Pozdrawiam serdecznie,
  Monika z Łodzi

 4. Witam Pani Beato! Od momentu kiedy przestanie Pani pracować w radiu zet stanie się te radio dla mnie radiem zero czyli takim które jest najlepsze kiedy jest wyłączone. Słuchałam tego radio tylko w niedziele kiedy była emitowana Pani audycja , poza nią nie da się słuchać tego radia. Ile razy w ciągu jednej godziny można puszczać jedną i tą samą reklamę ? W tym radiu nic poza reklamami nie da się usłyszeć no może jeszcze piosenki, które usłyszałam pól roku temu grane w owym radiu jako nowość. Mam nadzieję, że wkrótce usłyszę znów Pani audycję z rozgłośni prawdziwego nastawionego nie na komercję lecz na słuchaczy ciekawych świata i ciekawego sposobu życia radia. Wszystkiego dobrego Pani Beato
  Joanna

 5. Jestem zrozpaczona faktem, że Pani Beata opuszcza niedzielny program. Jak można zrezygnować z tak ciekawych wywodów, podroży, mądrych wypowiedzi??Radio zet robi tragiczny błąd rezygnując z tak bogatego i ciekawego programu. Ale to jest też może dlatego, że nie każdy zasługuje choć na część naszej duszy. Pani Beata wybrała zachować swoją duszę i to jest piękne. Nam będzie bardzo brakowało tego programu, ktorego to właśnie ona wypełniła tak pieknie swoją duszą. Dziękujemy bardzo za te wspaniałe niedzielne poranki. Pozdrawiam Dorota M.

 6. Mój Drogi Boże proszę spraw, żeby to wszystko było tylko złym snem i żebym za tydzień znowu mogła wysłuchać Świata według Blondynki……. Proszę ?

 7. Kilkanaście lat w jednym radiu rzeczywiście powoduje pewną rozpoznawalność. Słuchałem audycje od samego początku. Audycje działały na mnie niezwykle motywująco. Do tego stopnia, że teraz trudno mi wyobrazić sobie życia bez podróżowania. Tworzyliśmy razem z innymi Poletko Oliwkowe (pierwsza wersja strony internetowej – info dla młodzików). Od pewnego czasu audycjom brakowało tego „czegoś” i po wysłuchaniu informacji, że dziś jest ostatnia audycja…zbyt mocno się nie zdziwiłem, przeczuwałem taki rezultat. Chwilkę temu zastanawiałem się czego według mnie brakowało audycjom ….i mi zbrakło zadbania o „starych” słuchaczy, czyli utrzymania tych, którzy dołączyli do Pani kilkanaście lat temu. Ja uwierzyłem w siebie, zacząłem spełniać swoje marzenia i tak…jestem szczęśliwy…i już dla takich słuchaczy jak ja motywowanie, namawianie przez kolejne lata niestety przestało być potrzebne i audycje zaczęły nudzić. Nowi słuchacze, młodzi słuchacze zapewne czerpali mnóstwo dla siebie i fantastycznie bo oto chodzi. Ale co z nami „starymi” słuchaczami? Zabrakło mi właśnie zadbania o tych co dostosowali się do Pani porad. Może w nowym miejscu, w nowym działaniu to o czym pisze, będzie w Pani planach. Życzę dużo siły i z niecierpliowością będę czekał na info o Pani nowym programie 😉

 8. Słuchałam Pani z przyjemnością. Zawsze po audycji czułam się naładowana pozytywnie. Bardzo żałuję, że nie nie usłyszę Pani w kolejne niedziele. Mam nadzieję do usłyszenia w innym radiu 🙂 Życzę wszystkiego dobrego. Pozdrawiam.

 9. pani Beato wiem ze z pani zacięciem i pasją to jest początek nowej przygody.serdecznie pozdrawiam i czekam gdzie teraz będe mógł usłyszeć pani nowa audycje.serdecznie pozdrawiam K.Holodynski

 10. Przykro mi bardzo i szkoda, że to już koniec. Słuchałem programu prawie od początku. Zmieniał się on z czasem i ewoluował w różnych kierunkach.
  Nie zawsze mi się podobało, że w programach subtelnie przemycała Pani swój sposób na życie, jego rozumienie i „jedynie słuszne” sposoby odżywiania. Jednak najważniejsze wartości programu, takie jak zachęcanie do podróży i poznawanie innych krajów oraz odmiennych kultur pozostało zawsze niezmienne.
  Dzięki Pani i tej audycji zwiedziłem obie Ameryki, Daleki i Bliski Wschód oraz część Afryki.
  Czekam z niecierpliwością, żeby znowu Panią usłyszeć przy niedzielnym śniadaniu.
  Pozdrawiam i życzę szczęścia.

 11. Słuchałam zetki tylko dla tej audycji. Ale przyznaję też że w ostatnich latach audycja się popsuła. Stała się nudna po prostu. Może to wypalenie? Uważam że zasługujesz Beato na szansę w jakimś porządnym normalnym radiu np. 1 czy 3, bo zetka jest beznadziejna.

 12. Bardzo nam przykro – razem z mężem bardzo często słuchaliśmy Twoich niedzielnych audycji. Czekamy na kolejne w lepszym miejscu – bo wiemy, że na pewno będą! Pozdrawiamy gorąco!

 13. Poniższe wpisy mówią wszystko!
  Tyle ludzi Cię kocha!
  Przykro mi również, ze to koniec? Czuję w mojej duszy, że jeszcze Cię gdzieś usłyszymy:))) I znowu będzie pozytywnie , wspaniale i niepowtarzalnie, bo to Ty taka właśnie jesteś &((*_*))&

  ania

 14. Droga Beatko!
  Brak Twojej audycji w poprzedni weekend usprawiedliwialiśmy z żoną świątecznym weekendem, gdyż nie mogliśmy wysłuchać audycji 20 marca. Tym razem już od soboty byliśmy „gotowi”. I co? Zapowiedź nowej ramówki, że Marzenka będzie w Twoim paśmie?! Przecież to jakiś żart! Przynajmniej w niedzielę była audycja którą prowadził ktoś inteligentny i w inteligentny sposób! Bez polityki, bez głupich żartów, bez konkursów SMS’owych. Za to z górą pozytywnej energii i pozytywnego myślenia. Wiele lat temu zaczęliśmy myśleć z żoną w podobny sposób jak Ty: nic nie dzieje się w życiu bez przypadku, wszystko co się nam przytrafia jest dobre i bez tych wydarzeń nie byłoby następnych jeszcze lepszych. Wyrzuciliśmy więc z domu telewizor jako źródło złych informacji i złej energii, a dzięki Tobie przekonaliśmy się, że nie jesteśmy sami w swoim postępowaniu. Jesteś najbardziej pozytywnie zakręconą blondynka na świecie!! Dziękujemy Ci za to co nam dałaś przez te lata i daj znać jakiego radia mamy teraz słuchać. Bo (cytując) RadioZ(ero) już wyłączamy. Bądź taka jaka jesteś!! Pozdrawiamy Cię gorąco 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *