fbpx

Odważ się ruszyć za swoimi marzeniami

Czasem czujesz, że czegoś pragniesz, ale wiesz, że to nie może się zdarzyć. Jest tak wiele powodów dlacego to jest niemożliwe. Wiesz, że chcesz tego bardziej niż czegokolwiek na świecie, a jednocześnie jest w tobie głos, który sie temu opiera, odrzuca to i kuli sie ze strachu. Jesteś jednocześnie gotowy do tego, żeby to zrobiś i gotowy, żeby od tego uciec i zapomnieć o tym, ponieważ to pragnienie jest tak wielkie, że rozdziera ci serce z tęsknoty.
Pragniesz i nie pragniesz jednocześnie.
Chcesz i nie chcesz.
Wiesz, że gdybyś się odważył, to otworzyłby sie przed tobą zupełnie nowy świat, w ktorym byłbyś takim człowiekiem, jakim zawsze chciałeś być. Wiesz o tym, ale… Czujesz się jak ciężki nieruchomy jak kamień i wydaje się, że nie istnieje taka siła, ktora mogłaby go poruszyć i popchnąć naprzód w upragnioną stronę.Znalazłam dzisiaj fragment jednego z moich ulubionych filmów – The Secret Life of Walter Mitty. Główny bohater (Ben Stiler) też ma marzenia, ale nie jest w stanie nic zrobić, żeby zmienić swoje życie. Aż do pewnego dnia, kiedy…
Obejrzyj ten krótki fragment i zobacz jak wygląda twarz człowieka, który w końcu się odważył. Zobacz jak błyszczą jego oczy choć wciąż jeszcze sam nie dowierza, że zdobył się na taką odwagę.

Jesli czegoś tak bardzo pragniesz, to życzę ci znalezienia odwagi do tego, żeby zrobić krok naprzód.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *