fbpx

080 Dzień Dziecka

Podczas podróży po świecie spotkałam bardzo niezwykłe dzieci. Na przykład dzieci indiańskie w dżungli amazońskiej, które od najwcześniejszych lat uczą się życia i przyszłej dorosłości. Albo dzieci na wyspach pływających po jeziorze Titicaca w Peru, które są zahartowane, silne i zdrowe mimo trudnych warunków. Albo szczęśliwe dzieci w wiosce na skraju dżungli w Vanuatu na Oceanie Spokojnym. Opowiem dzisiaj o tym jak różne jest podejście do wychowania dzieci w innych kulturach oraz o najbardziej pamiętnych spotkaniach z dziećmi podczas podróży.

Na zdjęciu: dziewczynka, którą spotkałam na statku płynącym po Amazonce w Brazylii.

„Blondynka w podróży”, Radio Kolor 103FM. Można też słuchać w internecie na radiokolor.pl oraz przez aplikację mobilną 😊 Do usłyszenia o 10.00 rano! 😊

Komentarze

  1. Dzień dobry Pani Beatko 🌺🌺 każdy z nas jest dzieckiem i każdy z nas potrzebuje być kochanym i akceptowanym. Dzięki Pani książkom Kody Podświadomości oraz Księdze Dobrych Myśli zrozumiałam, że wcale nie muszę stać z pustą miską i żebrać o miłość. Zaczynam kochać Siebie, akceptować, przestaję kłócić się z życiem i są pierwsze efekty a może były już wcześniej tylko nie potrafiłam tego dostrzec. Bóg jest wszechobecną miłością. Dziękuję Pani Beato.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *