fbpx

Wyprawa do Paragwaju

Tak lubię podróżować najbardziej. Mam bilet do Buenos Aires i ogólny pomysł na to, co chciałabym zrobić, ale wiem, że życie samo mnie poprowadzi w najlepszą stronę, więc nie przywiązuję się do żadnych planów, tylko wyruszam w drogę. Będzie, co ma być.

I tak właśnie było!

Przez miesiąc wędrowałam po Ameryce Południowej. Z Buenos Aires statkiem popłynęłam do Urugwaju, potem po ziemi dotarłam wieloma lokalnymi autobusami do Brazylii, znów przez kawałek Argentyny aż do Paragwaju.

Podczas tej wyprawy znalazłam dwa końce świata, odkryłam kilka niesamowitych miejsc i wiele razy czułam się jak w raju. Przez miesiąc chodziłam tylko w klapkach, w jednej koszuli i krótkich spodenkach. Jadłam tropikalne owoce, piłam yerba mate i zrobiłam kilka tysięcy zdjęć i filmów.

Zapraszam dzisiaj do Ameryki Południowej! W siłowniach umysłowych do wygrania będzie premierowa tropikalna książka „Soki i koktajle świata” oraz kurs języka hiszpańskiego z serii „Blondynka na językach”.

 

Przypomnę adres, pod którym przyjmuję odpowiedzi na zagadki: beata.pawlikowska@radiozet.pl. Pamiętajcie proszę, żeby razem z odpowiedzią przysyłać swój adres pocztowy, bo od razu pakuję i wysyłam nagrody.

Zapraszam – Świat według Blondynki w Radiu ZET od 10.00 do 14.00

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *