fbpx

Spotkanie w Empiku 23.01.2016

Zapraszam na spotkanie z okazji premiery najnowszej książki pt. „Między światami” – w sobotę 23 stycznia 2016 r. w Empiku Junior przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie, godz. 14.00, wstęp wolny, książki w promocyjnej cenie.

Komentarze

 1. Wspaniale i cudownie.Strasznie się cieszę.Zawsze marzyłem,aby się z Panią spotkać.Po mimo tego ,że mieszkam w Krakowie jadę do Warszawy.Przy okazji morze coś pozwiedzam.Do zobaczenia ????????

  1. Łukaszu, „morze” pozwiedzasz w Gdańsku lub Kołobrzegu, nie w Warszawie. „Pomimo” piszę się razem a spacje stawia po kropce i przecinku a nie przed. Straszna z ciebie fleja ortograficzna. Weź się lepiej za naukę zamiast tłuc się darmo do Warszawy.

   1. Paul, bardzo kiepskie to Twoje pouczanie.. Zanim zaczniesz kogoś poprawiać – proponuję wziąć do rączki jakąś mądrą książkę, w której napisane będzie, że także przed „a” wypada postawić przecinek. Ponadto – zwiedzałeś/zwiedzałaś kiedyś morze? Zwiedzać (lub „pozwiedzać”, jak to zostało ujęte) można pałac, miasto lub muzeum. Zdecydowanie nie morze.
    Pseudointeligencja chcąca zabłysnąć w internecie. Słabo.

 2. Super!, to cudownie na Nowy Rok 🙂 Uwielbiam Panią i Pani książki i mądrości i podziwiam Pani odwagę i podróże. Też koniecznie postaram się być . Happy New Year 2016 i wielu dobrych książek ❄⛄??❤???

 3. ojejjjjjjj.. jestem z Płocka i akurat 23.01 będę w Warszawie….. szkoda że akurat o 14 będę na wykładzie 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *