fbpx

Szukanie siebie

Droga Beato

„Szukanie siebie zajęło mi to mnóstwo lat i różnymi ścieżkami dotarłam do książki „Szczęśliwe związki„. Nagle po przeczytaniu książki wszystkie elementy wskoczyły na właściwe miejsce. Uratowała Pani moją wieloletnią przyjaźń. Dzięki Pani spojrzałam na mojego przyjaciela inaczej. Tak, mówię o przyjaźni a nie miłości bo wbrew pozorom nasze oczekiwania wobec przyjaciół są często bardziej skomplikowane niż wobec partnerów życiowych, z czego do tej pory nie zdawałam sobie sprawy.
Droga do własnej duszy i serca, to droga długa, czasem kręta i wyboista ale ta podróż jest niezwykła i warta wszystkiego. Muszę przyznać że dodała mi Pani skrzydeł w tej podróży. Dziękuję pięknie za tą wartościową książkę.”

Ewa

Odpowiadam:

Dziękuję bardzo, pani Ewo! Ma pani rację, „szczęśliwe związki” dotyczą wszystkich relacji- zarówno z partnerami/partnerkami, z rodzicami, z dorosłymi dziećmi i z przyjaciółmi. W każdej relacji przyda się umiejętność asertywnej rozmowy, wyznaczanie zdrowych granic i inne umiejętności emocjonalne. Serdecznie pozdrawiam i wysyłam do pani pocztówkę, na jaki adres? 😊

Beata Pawlikowska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *