
Pomilcz z dębem
Wyjdź na spacer i pomilcz razem z trawami, jarzębiną i dębem. W ich ciszy znajdziesz wszystkie odpowiedzi, których potrzebujesz do dalszej drogi ❤

Wyjdź na spacer i pomilcz razem z trawami, jarzębiną i dębem. W ich ciszy znajdziesz wszystkie odpowiedzi, których potrzebujesz do dalszej drogi ❤

Jeśli działasz zbyt wolno – przyśpiesz. Jeśli działasz zbyt szybko – zwolnij. Działaj w duchu uważności, wkładając serce i uwagę w każdy ruch. W ten sposób napełniasz swoje dzieło wielką pozytywną energią ❤

✨ Pozytywne myślenie to siła.Nie usuwa problemów, ale daje energię, żeby je pokonać.Zamiast koncentrować się na tym, co jest trudne i przykre, skup się na tym, co jest możliwe.💡 Myśl pozytywnie. Działaj odważnie.

Uśmiecham się do chmur na niebie i do słoneczników. O 5 rano świat jest magicznie cichy i spokojny. W tej ciszy zawsze słyszę to, co potrzebuję usłyszeć. #żółtakartka

Jeżeli zrobię dzisiaj coś dobrze, pochwalę siebie i powiem: „Świetnie to zrobiłaś!” A jeśli zrobię coś źle, to powiem do siebie: „Trudno, to się zdarza. Wspieram ciebie i kocham ciebie bez względu na wszystko!” ❤

Usiądź na ławce albo na trawie, zamknij oczy, skoncentruj się na dotyku słońca, wiatru, śpiewie ptaków. Tak ładujesz swoje życiowe akumulatory. #żółtakartka

Przyjdzie dzień, kiedy spojrzysz wstecz i zrozumiesz, że każdy trudny moment prowadził Cię dokładnie tam, gdzie miałaś/miałeś się znaleźć. Wytrwaj. Zaufaj. Oddychaj głęboko. Idź dalej ❤

Zakochaj się w sierpniu, w ciepłym słońcu i pierwszych śliwkach. W mglistych porankach obsypanych rosą, w zapachu trawy, wakacji i wolności.

Czasem trzeba puścić wszystko, żeby zacząć od nowa. Bez tłumaczenia i bez oglądania się za siebie. Trzymanie się tego co było boli bardziej niż strach przed nieznanym. Odpuszczenie to nie słabość. To decyzja, by dać sobie szansę na więcej, szansę…

Jestem dorosła, mądrze i samodzielnie zarządzam moim życiem. Słucham rad, ale nie ulegam im wbrew sobie. Idę obraną przeze mnie drogą z odwagą i zaufaniem. #żółtakartka
Na tę książkę poluję 😉
To juz wiem co chcę dostać na urodziny! Koniecznie muszę przeczytać tę książkę 🙂
Bardzo ciekawie się zapowiada książka z miłą chęcią ja przeczytam
Cudownie że można poznać inne kraje nie wyjeżdżając. Czytając książkę można namiastke tego przeczytać i poczuć się jakby tam się…
Witam, Co się stało ze Zdrową Sową? Od jakiegoś tygodnia próbuję wejść na oficjalną stronę i ciągle widnieje komunikat, że…