
Masz wszystko
Masz wszystko, czego potrzebujesz do samodzielnego życia. Masz duszę, żeby wiedzieć co jest dobre. Masz umysł, żeby podejmować decyzję. Masz ręce, żeby działać. Masz nogi, które zaprowadzą cię tam, gdzie postanowisz pójść. #żółtakartka

Masz wszystko, czego potrzebujesz do samodzielnego życia. Masz duszę, żeby wiedzieć co jest dobre. Masz umysł, żeby podejmować decyzję. Masz ręce, żeby działać. Masz nogi, które zaprowadzą cię tam, gdzie postanowisz pójść. #żółtakartka

Masz na Ziemi tyle czasu, ile będzie ci dane. Zamiast marnować go na żale, wskazywanie winnych i narzekanie, wykorzystaj go na miłość, rozwój, wdzięczność za życie i radość z drobnych cudów. #żółtakartka

Czy pamiętasz jak bardzo ci na czymś zależało, ale nie mogłaś tego dostać? Dzisiaj jest dzień świętowania tego, co zostało nam odmówione, żeby w ten sposób stworzyć przestrzeń na pojawienie się tego, czego sami nie moglibyśmy sobie wymarzyć ❤ #żółtakartka…

Jestem wdzięczna za to co mam, nawet jeśli to się wydaje niewiele. Bo przecież z niektórych maleńkich nasion – jeśli tylko z miłością się nimi opiekujesz – wyrastają życiowe baobaby ❤

Szczęśliwe życie zależy od tego jakie postanowienia podejmiesz oraz co z nimi zrobisz. W Twojej mocy leży zarówno ich porzucenie, jak i wprowadzenie w czyn. Wybierz świadomie ❤

Przestań żyć jako ofiara tego, co zdarzyło się kiedyś. Zacznij żyć jak dziecko wszechświata, który cię kocha i prowadzi cię naprzód. Twoje nowe życie zaczyna się teraz ❤ #żółtakartka #beatapawlikowska

Trzeba słuchać swojego serca. Czasem to oznacza konieczność zostawienia wszystkiego co znasz i wyruszenia w nieznane. Droga poprowadzi cię naprzód. Czeka to co nieodkryte i czego nie można zaplanować, przewidzieć ani nawet sobie wyobrazić ❤ #żółtakartka #beatapawlikowska

Potrafisz to zrobić! Cała twoja wewnętrzna moc jest z tobą. Odetchnij głęboko kilka razy, zapomnij o wszystkim i skoncentruj się na tym, co jest do zrobienia. #żółtakartka

Jeżeli naprawdę tego pragniesz, to nikt i nic nie będzie w stanie stanąć ci na przeszkodzie. Jeżeli naprawdę tego pragniesz, znajdziesz sposób, żeby to stało się możliwe ❤ #żółtakartka

Na tę książkę poluję 😉
To juz wiem co chcę dostać na urodziny! Koniecznie muszę przeczytać tę książkę 🙂
Bardzo ciekawie się zapowiada książka z miłą chęcią ja przeczytam
Cudownie że można poznać inne kraje nie wyjeżdżając. Czytając książkę można namiastke tego przeczytać i poczuć się jakby tam się…
Witam, Co się stało ze Zdrową Sową? Od jakiegoś tygodnia próbuję wejść na oficjalną stronę i ciągle widnieje komunikat, że…