


Będzie dobrze!
Będzie dobrze! ❤ Nie martw się na zapas! ❤ #żółtakartka #będziedobrze #zawsze #życie #rozwiązanie #nowadroga #nowemożliwości #zaufaj #beatapawlikowska

Bądź zawsze wierny sobie
Bądź zawsze wierny sobie, bądź uczciwy w pracy i słowach, czyń dobro. Reszta ułoży się sama ❤ #żółtakartka

Nie musi być tak jak sobie wyobrażasz
Nie musi być tak jak sobie wyobrażasz ❤ Szczęście i dobre życie niekoniecznie składają się z elementów, które już znasz i które wypróbowałeś wcześniej. Znajdź w sobie jedynie intencję otwartości na to, co samo ma do ciebie przyjść. I bądź…

Zamiast znów kombinować
Zamiast znów kombinować, analizować, rozkminiac i za dużo myśleć 🙂 Dzisiaj po prostu puszczam wszystko i lekko idę naprzód! #żółtakartka

Jeden dzień na raz
Jeden dzień na raz. Nie ogarnę dzisiaj rzeczywistości, która jeszcze nie nastąpiła. Zajmę się nią w odpowiednim czasie. Dzisiaj zajmuję się tym, co mogę zrobić DZISIAJ, żeby moje życie stało się choćby odrobinę lepsze. #żółtakartka

Ruszaj w drogę
Jeśli wiesz dokąd chcesz iść, ruszaj w drogę. Nie trzeba znać całej mapy życia, bo wszystkie znaki pojawią się w odpowiednim momencie. Najważniejsze to zrobić pierwszy krok ❤

Przestań szukać na jeden dzień
Przestań szukać na jeden dzień. Dzisiaj zostaw wszystkie wątki i pytania. Dzisiaj tylko oddychaj, wyjdź na spacer, weź swoje życie takim jakie jest. Bez żądań, bez wymagań, dzisiaj wtul się w swoje życie i tylko w nim bądź. #żółtakartka

Życie niczego ci nie zabiera
Życie niczego ci nie zabiera. Życie chce Ci tylko pokazać, że są inne drogi i inne sposoby, które będą dla ciebie dużo lepsze i ukoją cię bardziej niż wszystko, co masz już teraz. #żółtakartka

Wstań od komputera
Wstań od komputera kiedy patrzenie w ekran nie jest konieczne. Prawdziwe życie i szczęście znajdują się w prawdziwym życiu poza komputerem. Tam ich szukaj #żółtakartka






Na tę książkę poluję 😉
To juz wiem co chcę dostać na urodziny! Koniecznie muszę przeczytać tę książkę 🙂
Bardzo ciekawie się zapowiada książka z miłą chęcią ja przeczytam
Cudownie że można poznać inne kraje nie wyjeżdżając. Czytając książkę można namiastke tego przeczytać i poczuć się jakby tam się…
Witam, Co się stało ze Zdrową Sową? Od jakiegoś tygodnia próbuję wejść na oficjalną stronę i ciągle widnieje komunikat, że…