fbpx

Jak pokochać siebie

Dostałam maila z siedmioma ważnymi pytaniami: Jak odnaleźć radość ale taką prawdziwa radość z tego że się żyje? Jak pozbyć się pustki, leku, strachu? Jak mam zacząć coś zmieniac jak nie potrafie określić tego co chce? Czuje ze wszystkich ranie moim zachowaniem, ze mnie tu nie powinno być.. Dlaczego tak jest? Jestem raczej osoba nieśmiałą i mało pewna siebie.. Boje się co pomyślą o mnie inni ludzie i może w jakimś stopniu próbuję się im przypodobać. Jak to zmienić? Jak pokochać siebie..?

Postanowiłam odpowiedzieć na te pytania w wyczerpujący i dokładny sposób. I tak powstała mała książka w formie gazety (czyli MAKAG) pt. „Jak pokochać siebie”.

Premiera 23 stycznia 2016, więcej informacji znajdziesz tutaj.

Przeczytaj fragment książki

 

Komentarze

  1. Fantastyczna Książka/Magazyn! Nie chcę już tu mówić o treści, bo to oczywiście treść w Twoich Książkach Beato do mnie trafia najbardziej, ale chcę wspomnieć o tym jak ta treść została wydana. Piękne zdjęcia, książką cieszy oko. Biorę ją w rękę i przeglądam, sama się do siebie uśmiecham, czytam wyrywkowo. Fragmenty, chwilę się zatrzymuję, myślę, zapamiętuję i znów wracam. Ta książka uzależnia, jak raz ją otworzysz, to nie możesz się potstrzymać, by do niej nie wrócić i nie zajrzeć znów, choć na chwilę 😉 Gratuluję i dziękuję 🙂

  2. Świetna, przyjazna książeczka, bardzo sympatyczna. Pomaga zwłaszcza w problemach „ze sobą”, zwłaszcza jak człowiek ma problemy emocjonalne, stany lękowe, depresyjne, które nieszczą te piekne zycie. Czesto do niej wracam i dużo z niej wyciągnąłem. Panie Beato gratuluję i zazdroszczę Pani tej przemiany. Dała mi Pani silną motywację, że praca się opłaca, dała mi Pani nadzieję!. Całusy!

  3. Właśnie mam trudniejszy okres i skończyłam czytać ta książeczkę. Jest świetna-polecam każdemu.
    Pani Beato jest Pani nie zawodna – już drugi raz lektura Pani książki zmieniła/zmienia moje życie na lepsze. Dziękuje;)!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *