fbpx

Komentarze

 1. Pani tak pięknie mówi ogólnie o miłości, empatii, dobru, etyce.
  Która miłość ma pani na myśli? Tę talmudyczną? Goje: stworzył ich Pan Bóg w ludzkiej postaci na cześć Izraela, bo nie na co innego są stwo rzeni Akumy, jeno na służbę żydom we dnie i w nocy, a nie można im dać odpoczynku nigdy w tej służbie.
  1) Żyd może zabić goja bezkarnie. Jeżeli (żyd) chciał zabić bydlę, a zabił człowieka, nie-żyda, a zabił żyda, dziecko przedwcześnie zrodzone, a zabił dziecko zdolne do życia, jest wolny.
  2) Żyd może zabić goja bezkarnie, a goj żyda nie może. Jeżeli goj zabił goja lub żyda, to odpowiada, a jeżeli żyd zabił goja, to nie odpowiada.
  3) Sąd nad zabójcą goja pozostawia się niebu. Kto zabił goja, wolny jest od sądu ludzkiego, a sąd nad nim pozostawia się niebu.
  A może tę miłość z Koranu?„Mężczyźni stoją nad kobietami ze względu na to, że Bóg dał wyższość jednym nad drugimi” Zaprawdę, niewierni są dla was wrogiem jawnym!”(Koran 4,101).„I zwalczajcie ich, aż ustanie prześladowanie i religia będzie należeć do Allaha” (Koran 2,193).„Zapłatą dla tych, którzy zwalczają Allaha i Jego Posłańca i starają się szerzyć zepsucie na ziemi będzie tylko to, iż będą zabici lub ukrzyżowani albo też obetnie im się rękę i nogę naprzemianległe, albo też zostaną wypędzeni z kraju. Oni doznają hańby na tym świecie i kary bolesnej w życiu ostatecznym.”(Koran 5,33).
  „Żona muzułmanina musi być zawsze gotowa do zaspokojenia potrzeb cielesnych swojego męża lub – jeśli się sprzeciwi – może zostać przez niego zbita i będzie przeklęta przez anioły Allacha.” „Dobra żona nie daje swojemu mężowi żadnych podstaw do zarzutów; nigdy go nie krytykuje ani za nic nie obwinia. Ulega wszystkim jego zachciankom. Wierzy w niego bezgranicznie i traktuje go jak boga. Jej obowiązkiem jest być posłuszną i ustępować swojemu panu w każdej chwili swojego życia.”
  Indyjskie wdowy: Kobiety pozbawiane są majątków, maltretowane, okradane, wypędzane z domów. Zgodnie z tradycją hinduistyczną kobieta najpierw należy do ojca, później przechodzi pod władzę męża, a gdy ten umiera, staje się niczyja, nieważna, „nietykalna”.
  O której miłości pani mówi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *