Blondynka w Trójce

Zapraszam na mój nowy program w radiowej Trójce! 🙂  

Trójka jest dla mnie najbardziej niezwykłym radiem. Była moim pierwszym oknem na świat, pierwszym radiem, którego słuchałam świadomie jako nastolatka – z zachwytem i przejęciem, wsłuchując się w każde słowo i każdy dźwięk muzyki. Jest dla mnie miejscem magicznym. Myślę, że Trójka jest wyjątkowa także z powodu swoich słuchaczy, z którymi ma bliski, emocjonalny kontakt, i z którymi ma taką relację, jaka istnieje między przyjaciółmi. To piękne i rzadkie we współczesnym świecie, tym bardziej więc cieszę się, że będę miała zaszczyt i przyjemność w tym uczestniczyć.

Odeszłam z Trójki 22 lata temu, które poświęciłam na podróżowanie i pisanie książek. Odkryłam mnóstwo niesamowitych miejsc, ale też podczas wypraw na koniec świata zrozumiałam bardzo dużo rzeczy, które uważam dzisiaj za życiowo najważniejsze. Wracam więc po 22 latach, żeby podzielić się tym, co odkryłam. Będę opowiadać o najpiękniejszych i najbardziej niezwykłych miejscach, które widziałam, a także o tym, co zrozumiałam o życiu i o świecie. Przyniosę też wszystkie moje ulubione piosenki – od Elvisa Presleya i Beatlesów przez Eltona Johna i Stinga aż po Johna Legenda i Pharrella Williamsa.

Zapraszam w każdą niedzielę od 11.00 do 13.00. Do usłyszenia!

SYGNAŁ AUDYCJI 🙂
DLACZEGO WRACAM DO TRÓJKI – FILM
TUTAJ ZNAJDZIESZ TEMATY BIEŻĄCYCH AUDYCJI

ZOBACZ STRONĘ FACEBOOK POŚWIĘCONĄ AUDYCJI

ZOBACZ TEMATY BIEŻĄCYCH AUDYCJI

Komentarze

  1. pani Beata jest bardzo charyzmatyczna przepieknie opowiada w charyzmatycznej trojce okraszajac to fajna muzyka . specjalnie podkreslam charyzme poniewaz to radio ma to cos sama wychowalam sie na trojce na poczatku nieswiadomie jako dziecko ale potem nie potrafilam sluchac niczego innego to swiadome inteligentne radio a wszyscy dziennikarze od muzycznych do tych publicystycznych to wspaniali ludzie i fachowcy w swojej dziedzinie uwielbiam ich w calosci i kazdego z osobna i nie trzeba tlumaczyc dlaczego jestem w trojce to jest zaszczyt tam byc nie ma drugiego takiego radia w polsce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.