Wyjdę dzisiaj z domu i będę się rozglądała w poszukiwaniu znaku, który przyniesie mi odpowiedź na pytanie, które noszę w sobie i chcę zadać życiu. Kiedy patrzę dookoła z intencją, życie zawsze przynosi mi odpowiedź! ❤ #odpowiedzi #pytania #życie #żółtakartka #beatapawlikowska

Udostępnij na Facebooku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *