fbpx

Praktyczny kurs – wznowienie

Ten kurs jest inny od wszystkich, bo wykorzystuje automatyczne mechanizmy działające bez naszej świadomej woli. Uczy metodą instynktowną, co oznacza, że podświadomie kodujesz słowa i wyrażenia w nowym języku, a także sposoby ich połączeń i budowania nowych zdań. Nie ma wykuwania słówek ani konieczności pamiętania reguł gramatycznych, ponieważ praktycznie podświadomie nabywasz zdolność do tworzenia poprawnych komunikatów bez wiedzy teoretycznej. Pierwsza seria tego kursu sprzedała się w Polsce w ponad milionie egzemplarzy. Czy chcesz wreszcie nauczyć się angielskiego? Niemieckiego? Hiszpańskiego? Zrób to z tym kursem.

Praktyczny kurs angielskiego

Praktyczny kurs niemieckiego

Praktyczny kurs hiszpańskiego

Komentarze

  1. Naprawdę rewelacyjna metoda. Korzystałem z ksiązki do j. angielskiego i stwierdziłem duży progres w mozliwości konwersacji. Teraz korzystam z j. hiszpańskiego. Jedyny problem jaki mam to brak informacji jaka jest to wersja językowa hiszpański / hiszpański czy hiszpański używany w ameryce południowej. Problem to kwestia dotycząca wymowy litery „v” gdzie lektor i transkrypcja jest jako „w” np. nuevo = nułewo a nie zgodnie z zasadą wymowy „v” czyli „b”.
    Rozpoczynając przygodę nauki hiszpańskeigo zwróćcie na to uwagę. Poza tym rewelacja, nie znalazłem na rynku wydawniczym podobnej książki z taką metodą..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *