
Coś trudnego
Zawsze było i zawsze będzie coś trudnego. To jest część życia. Pamiętaj, żeby dostrzegać też równie mocno to, co jest piękne, ważne, mądre i cudowne. To da Ci siłę 🙂

Zawsze było i zawsze będzie coś trudnego. To jest część życia. Pamiętaj, żeby dostrzegać też równie mocno to, co jest piękne, ważne, mądre i cudowne. To da Ci siłę 🙂

Przecież wiesz, że wszystko zaczyna się od jednej myśli. Myśl zamienia się w decyzję, decyzja w działanie, a działanie generuje siłę i szczęście. Po prostu ZRÓB TO ❤

Wiosna, przebudzenie, radość, nadzieja! Wsłuchaj się w głosy przyrody, odetchnij głęboko świeżym powietrzem. Poczujesz nową moc i szczęście, które tak długo na ciebie czekało ❤ #żółtakartka #beatapawlikowska

Ten, kto naprawdę chce tańczyć, nie potrzebuje muzyki. Dla kogoś, kto naprawdę pragnie osiągnąć cel, nic nie stanowi przeszkody! #żółtakartka

Po co życie stawia górę na twojej drodze? Zmusza cię do wejścia na tę górę, bo chce Ci pokazać coś nowego, zaskakującego, czego nie widziałeś nigdy wcześniej. Zamiast narzekać, że trudno się wspinać, obudź w sobie ciekawość tego, co tam…

A teraz to co wiesz od innych skonsultuj ze swoim wewnętrznym kompasem. Bez pośpiechu, uwaznie, spokojnie. On powie Ci całą prawdę dostosowaną do Ciebie. I za tą prawdą idź dalej. #żółtakartka

Zatrzymuję się między drzewami, słucham jak wiatr szumi w gałęziach i puszczam wszystkie myśli, zmartwienia, troski i problemy. Przyroda mnie leczy. Dodaje energii, nadziei i uspokaja. Dzisiaj pójdę na spacer posłuchać co mówi wiosna. #żółtakartka

Śpiewam 😊 Razem z wiosennymi ptakami, z ciepłym wiatrem, z pełnymi nadziei pierwszymi kwiatkami 😊 Kocham 😊

Pomalutku, z każdym dniem, świat zmienia się na lepsze 🙂 Ja zmieniam się na lepsze 🙂 Zmieniaj się razem ze mną 🙂 #żółtakartka

Kocham bez oczekiwań. Kiedy daję drugiemu człowiekowi mentalną wolność bez żądań, on sam z siebie stara się być najlepszym przyjacielem i partnerem. Wolność uskrzydla. Oczekiwania są więzieniem. #żółtakartka
Na tę książkę poluję 😉
To juz wiem co chcę dostać na urodziny! Koniecznie muszę przeczytać tę książkę 🙂
Bardzo ciekawie się zapowiada książka z miłą chęcią ja przeczytam
Cudownie że można poznać inne kraje nie wyjeżdżając. Czytając książkę można namiastke tego przeczytać i poczuć się jakby tam się…
Witam, Co się stało ze Zdrową Sową? Od jakiegoś tygodnia próbuję wejść na oficjalną stronę i ciągle widnieje komunikat, że…