
Samoakceptacja oznacza, że daję sobie prawo do życia. Akceptuję swoje istnienie, wspieram siebie jako człowieka, dostrzegam swoje pragnienia i potrzeby. Jestem dla siebie dobrym opiekunem. Kocham i akcpetuję siebie bezwarunkowo. #żółtakartka

Samoakceptacja oznacza, że daję sobie prawo do życia. Akceptuję swoje istnienie, wspieram siebie jako człowieka, dostrzegam swoje pragnienia i potrzeby. Jestem dla siebie dobrym opiekunem. Kocham i akcpetuję siebie bezwarunkowo. #żółtakartka

Surfer musi wiedzieć kiedy stanąć na fali, która poprowadzi go dalej. W życiu jest tak samo. Cierpliwie czekam aż pojawi się odpowiednia sposobność, a wtedy zwinnie, szybko i bez namysłu podejmuje wyzwanie i pozwalam, żeby zaniosło mnie do celu.

Zasilona cudowną świąteczną energią rozpoczynam dzisiaj nowy rozdział. Uwalniam się od tego, co mi nie służy, wprowadzam do mojego życia nowe pozytywne zwyczaje i zmieniam się na lepsze. Moje życie jest moich kwietniowych rękach 😊

W te święta Wielkanocy: mniej jajek. Więcej miłości ❤❤❤❤❤❤❤❤ #żółtakartka

Śmieję się dzisiaj z całym światem Luz Nic i nikt dzisiaj nie zepsuje mi dobrego nastroju #żółtakartka

Kocham Cię. O poranku wśród śpiewu ptaków i kiedy jesz śniadanie. I kiedy zmęczoną dłonią odgarniasz włosy. I kiedy marzysz patrząc w niebo. Kocham cię. #żółtakartka

Otwieram nowy dzień jak ukochaną książkę. Mimo że myślę, że ją znam, zawsze zaskakuje mnie czymś nowym, co niespodziewanie kieruje mnie w zupełnie nową stronę 😀 #żółtakartka

Pierwsze krokusy! Dziękuję Ci, kochana wiosno, że wracasz z nadzieją, wiarą i miłością ❤❤❤ #żółtakartka

Jestem uczciwa wobec siebie. Ale nie nadmiernie krytyczna. Uczciwie przyznaję się do błędu i staram się naprawić myślenie, które do niego doprowadziło. Wybaczam sobie. To daje mi siłę do pracy nad sobą i bycia lepszym człowiekiem.

Wiem z doświadczenia, że kiedy poddaję się negatywnym myślom i emocjom, wszystko idzie gorzej i mam coraz gorsze samopoczucie. Dlatego niezależnie od okoliczności staram się myśleć pozytywnie. Szukam dobra w sobie. To pomaga mi sobie poradzić z każdą trudnością. #żółtakartka
Na tę książkę poluję 😉
To juz wiem co chcę dostać na urodziny! Koniecznie muszę przeczytać tę książkę 🙂
Bardzo ciekawie się zapowiada książka z miłą chęcią ja przeczytam
Cudownie że można poznać inne kraje nie wyjeżdżając. Czytając książkę można namiastke tego przeczytać i poczuć się jakby tam się…
Witam, Co się stało ze Zdrową Sową? Od jakiegoś tygodnia próbuję wejść na oficjalną stronę i ciągle widnieje komunikat, że…