
Wstań od komputera
Wstań od komputera kiedy patrzenie w ekran nie jest konieczne. Pamiętaj, że życie i szczęście znajdują się poza komputerem. Tam ich szukaj. #żółtakartka

Wstań od komputera kiedy patrzenie w ekran nie jest konieczne. Pamiętaj, że życie i szczęście znajdują się poza komputerem. Tam ich szukaj. #żółtakartka

Jestem śpiewem ptaków o poranku, słońcem, zieloną trawą, jestem ciszą i truskawką. Szczęśliwa letnim światłem i ciepłą nocą. Kocham to ❤ #żółtakartka

Ludzie są posłańcami przeznaczenia. Słuchaj ich uważnie, nie zakładaj z góry, że się mylą albo że mają rację. Słuchaj, pytaj swojego serca i podejmij decyzję wierna sobie. #żółtakartka

Wszystko będzie odkryte, znalezione, dostane w najlepszym mozliwie momencie. Bądź gotowa. To może być dzisiaj. #żółtakartka

To co trudne pomaga w rozwijaniu siły. Charakter kształtuje się w sztormach. Bądź wdzięczny za każdą burzę i górkę na życiowej drodze. One budują zdolność do szczęścia. #żółtakartka

Dziękuję za ten cudowny dzień. To pierwsza rzecz, jaką mówię rano i ostatnia rzecz jaką mówię wieczorem. I każdy jest cudem. #żółtakartka

Masz w sobie wewnętrzną mądrość i ona cię poprowadzi. Nie musisz się śpieszyć. Podejmij decyzję kiedy będziesz miała pewność i radość. #żółtakartka

W życiu nie chodzi o to, żeby jak najszybciej załatwiać sprawy. Chodzi o to, żeby przy okazji tych spraw uczyć się prawdy o sobie i stawać się lepszym człowiekiem. Zwolnij. Oddychaj. Bądź uważna.

Ciemność najgłębsza jest przed świtem. Nie trać nadziei. Słońce zawsze wstaje. Czekaj cierpliwie. #żółtakartka

Ci których pragniesz za bardzo będą Cię odrzucać i unikać Ciebie, żeby pokazać Ci w ten sposób, że nadmierne pragnień I nadmierna tęsknota nie jest miłością lecz uzależnieniem. Stań na własnych nogach. Przestań biec za kimś. Znajdź własną drogę. #żółtakartka
Na tę książkę poluję 😉
To juz wiem co chcę dostać na urodziny! Koniecznie muszę przeczytać tę książkę 🙂
Bardzo ciekawie się zapowiada książka z miłą chęcią ja przeczytam
Cudownie że można poznać inne kraje nie wyjeżdżając. Czytając książkę można namiastke tego przeczytać i poczuć się jakby tam się…
Witam, Co się stało ze Zdrową Sową? Od jakiegoś tygodnia próbuję wejść na oficjalną stronę i ciągle widnieje komunikat, że…